Ak potrebujete pomoc, neváhajte nás kontaktovať
Procesný inžinier, ktorý dimenzuje rúrovú pec s teplotou 1 200 °C, sa zvyčajne pred odoslaním objednávky pýta na dve otázky: aký je bod topenia kremeňa a čo bude rúra skutočne robiť, keď bude horúca. Prvá odpoveď je krátka – kryštalický kremeň sa topí niekde medzi 1670 °C a 1713 °C, v závislosti od toho, ktorá kryštalická forma a aký spôsob merania sa uvádza. Druhá odpoveď je tá, ktorá rozhoduje o tom, či pec beží tri roky alebo tri mesiace.
Tu je pracovná odpoveď, ktorú dávame zákazníkom: kremenné sklo nezlyhá pri svojom bode topenia. Zlyháva tam, kde ochabuje, devitrifikuje alebo kryštalizuje, a pre štandardný priehľadný tavený kremeň dosahuje tento bod v nepretržitej prevádzke teplotu medzi 1100 °C a 1200 °C. Zvyšok tohto článku vysvetľuje túto medzeru, pretože medzera je miestom, kde skutočne žije každé nákupné rozhodnutie.
Údaj 1670 °C popisuje kryštalický kremeň – minerál s usporiadanou mriežkou tetraédra SiO4. Jeho zahriatie nie je jediná čistá udalosť. Inverzia alfa-beta pri 573 °C je štrukturálnym preklopením, ktoré si väčšina používateľov pecí nikdy nevšimne, pretože pracujú skôr so sklom ako s kryštálom. Vyššie, nad približne 870 °C, sa mriežka začína premieňať na tridymit a cristobalit a cristobalit sa topí pri teplote asi 1713 °C. To je dôvod, prečo učebnice, príručky a technické listy dodávateľov uvádzajú čokoľvek medzi 1670 °C a 1713 °C pre rovnaký chemický vzorec bez toho, aby sa niekto mýlil.
Roztopte kryštalický kremeň a rýchlo ho ochlaďte a získate tavené kremenné sklo, amorfnú pevnú látku. Amorfný znamená žiadny rád na dlhé vzdialenosti, čo zase znamená žiadny ostrý bod topenia. Namiesto čiary topenia je tu krivka viskozity a inžinieri z tejto krivky odčítajú štyri praktické body.
Pre kupujúcich je tento rozdiel praktický, nie akademický. Časť kryštalického kremeňa a časť taveného kremeňa môžu niesť identické údaje o čistote SiO2 a správať sa úplne odlišne v tej istej peci. Kryštalická forma prudko expanduje pri inverzii 573 °C a môže sa odlupovať alebo praskať; sklenená forma nemá inverziu, čo je celý dôvod, prečo sú priehľadné kremenné trubice, kremenné platne a kremenné okienka vyrobené z taveného materiálu a nie z krájaného krištáľu. Keď si výkres vyžaduje optické okienko, ktoré musí držať 900 °C, špecifikovaným materiálom je sklo, nie kryštál, a mal by sa tak objednať.
Je tu druhý dôsledok, ktorý je ľahké prehliadnuť. Tavený kremeň je roztavený výrobok, takže bod topenia stanovuje strop pre samotný výrobný proces, nielen pre hotový diel. Elektrické tavné pece bežia vysoko nad 2000 °C pri oblúku, aby sa roztavil piesok s vysokou čistotou, a následný proces ťahania rúr spracováva sklo pri teplote okolo 2000 °C. V čase, keď sa trubica dostane k zákazníkovi, je už horúca, než kedy bude v prevádzke – to je presne dôvod, prečo tak záleží na dodanej triede bublín a obsahu OH.
Namiesto jednej teploty je priehľadný tavený kremeň špecifikovaný tromi a všetky sú hlboko pod bodom topenia. Nižšie uvedené hodnoty sú typické pre štandardné priehľadné kremenné sklo; presné čísla sa trochu pohybujú s obsahom OH a stupňom.
| Referenčný bod | Typická hodnota | Čo to znamená v obchode |
|---|---|---|
| Bod napätia | Približne 1075 °C | Nad týmto sa vnútorné napätie pomaly uvoľňuje a rozmery sa začínajú unášať dlhými chytmi. |
| Žíhací bod | Približne 1140 °C | Vnútorný stres sa uvoľní v priebehu niekoľkých minút; používa sa po spracovaní plameňom alebo tvárnení. |
| Bod mäknutia | Približne 1665 °C | Sklo začne tiecť vlastnou váhou; praktický koniec nosnej služby. |
| Pracovný bod | Okolo 2000 °C | Dostatočne nízka viskozita na ťahanie, ohýbanie a spracovanie lámp do rozdeľovačov alebo U-rúr. |
Čítajte túto tabuľku skôr ako súbor limitov než triviality. Ak si doska musí zachovať svoju rovinnosť po desiatich tepelných cykloch, držte ju pod bodom napätia; nad tým sa stres uvoľňuje a geometria sa pohybuje. Ak má byť rúrka opracovaná plameňom do tvaru rozdeľovača alebo tvaru U, pracovný bod vám povie, o koľko sa bude pohybovať vlastnou váhou, kým je horúca. Zmäkčenie je miesto, kde sa materiál prestane správať ako pevná zložka a začne sa správať ako veľmi tuhá kvapalina.
Pravidlo, ktoré často opakujeme: priehľadná kremenná trubica zavesená na 600 mm pri 1150 °C sa merateľné prehne v priebehu niekoľkých stoviek hodín, aj keď je približne 500 °C pod mäknutím. Priehyb, nie tavenie, je režim zlyhania, do ktorého sa väčšina staviteľov pecí v skutočnosti dostane.
Dizajnéri zriedkavo vyberajú kremeň izolovane; zvyčajne sa váži proti oxidu hlinitému, borosilikátu alebo grafitu. Nižšie uvedená tabuľka uvádza kľúčové čísla na jednej stupnici s použitím bodov mäknutia pre poháre, pretože mäknutie je údaj, ktorý sa správa ako prevádzkový limit v skutočnej peci.
Keď sú čísla vedľa seba, vyniknú tri veci. Po prvé, bod mäknutia taveného kremenného skla je v rozmedzí niekoľkých desiatok stupňov od bodu topenia kryštalického kremeňa, takže číslo v nadpise a praktický strop sú bližšie, než väčšina ľudí očakáva. Po druhé, rozdiel medzi kremeňom a borosilikátom 3.3 je viac ako 800 °C, čo je dôvod, prečo laboratóriá uchovávajú borosilikát pre okolitú chémiu a prechádzajú na kremenné kyvety, kremenné digesčné skúmavky a kremenné kadičky, keď metóda potrebuje 300 °C alebo čistú dráhu UV žiarenia. Po tretie, výkonnosť tepelného šoku sa neriadi teplotným poradím: kremeň prežije zhášanie vodou z červeného tepla do značnej miery, pretože jeho expanzia je asi 0,55 ppm/K, takže napätie cez stenu zostáva malé aj pri brutálnom gradiente, zatiaľ čo oxid hlinitý pri 8 ppm/K nie.
| Materiál | Bod topenia alebo mäknutia | Rozšírenie, ppm/K | Typické nepretržité používanie | Typická rola |
|---|---|---|---|---|
| Tavené kremenné sklo | Zmäkne asi pri 1665 °C | 0.55 | 1100 až 1200 °C | Rúry pece, okná, tégliky, ohrievače |
| Sklo s vysokým obsahom kremíka, 96 percent | Zmäkne asi pri 1530 °C | 0.8 | 900 až 1000 °C | Nízkonákladové pece |
| Borosilikát 3.3 | Zmäkne okolo 820 °C | 3.3 | 400 až 500 °C | Laboratórne sklo, priezory |
| Sodno-vápenaté sklo | Zmäkne asi pri 696 °C | 9.0 | Až do 300 °C | Svetelné obálky, všeobecné zasklenie |
| Keramika z oxidu hlinitého, 99 percent | Topí sa pri 2054 °C | 8.0 | 1400 až 1500 °C | Izolátory, nastavovače, diely podliehajúce opotrebovaniu |
| Grafit | Sublimuje nad 3600 °C | 2 až 5 | 2000 °C plus, len inertný plyn | Susceptory, vykurovacie telesá |
Grafitový rad vysvetľuje vzor, ktorý vidíte v horúcich zónach rastúcich kryštálov: grafit sa používa za kremenným téglikom, nie namiesto neho. Grafit potrebuje inertnú alebo vákuovú atmosféru, kremeň nie a kremeň je priehľadný, na čom záleží, keď chce procesný inžinier vidieť, čo sa deje vo vnútri reaktora. Výber medzi nimi je málokedy o tom, ktorý sa neskôr roztopí.
Dve citácie toho, čo vyzerá ako identická priehľadná kremenná trubica, sa môžu líšiť o 30 percent a takmer nikdy nie je dôvodom teplota topenia. Všetky štandardné transparentné triedy sú špecifikované v rovnakom pásme. Pohybuje sa obsah OH, trieda bublín a stopová kovová nečistota a tieto tri menia správanie sa dielu pri zmäkčení.
Obsah OH je praktickou premennou. Hydroxylové skupiny rozbíjajú sieť oxidu kremičitého a majú nižšiu viskozitu, takže trubica s vysokým obsahom OH sa pri rovnakej teplote prehne skôr ako trubica s nízkym obsahom OH rovnakých rozmerov. Kompromis nie je zadarmo: materiál s nízkym obsahom OH lepšie drží tvar v horúcej peci, ale inak absorbuje infračervené žiarenie, čo je dôležité pre ohrievače a pre infračervené optické časti. To je skutočný dôvod, prečo technický list uvádza bod mäknutia aj číslo OH.
Bubliny fungujú rovnakým spôsobom. Viditeľná bublinová šnúra v blízkosti vnútornej steny sa stáva nukleačným miestom pre rast cristobalitu a cristobalit je začiatkom mliečnej škvrny, ktorá sa nakoniec odlupuje do procesnej komory. Dve rúrky s rovnakým bodom mäknutia, ale rôznymi triedami bublín nebudú mať rovnakú životnosť.
Akonáhle je časť vo vnútri pece, nikto už nekontroluje bod topenia. Otázkou je, či si trubica zachová svoj otvor, či prírubový spoj zostane utesnený po štyridsiatich cykloch a ako rýchlo sa vnútorná stena zamlží.
Priehľadná kremenná trubica pre vysokoteplotné pece Priehľadná kremenná trubica s nízkym obsahom hydroxylových skupín s >99,9 % SiO2 a úzkymi rozmerovými toleranciami, vhodná pre otvory pecí, kde záleží na tečení a odolnosti voči tesneniu. Zobraziť produkt → Pri teplote 1150 °C je priehľadná kremenná trubica približne o 500 °C nižšia ako mäknutie, no stále sa pri zaťažení tečie. Mechanizmus je viskózny tok v oporných bodoch a v akomkoľvek bode, kde stena nesie váhu. Praktické protiopatrenia sú neočarujúce a účinné: skráťte rozpätie medzi podperami, otáčajte rúru medzi kampaňami, ak to geometria umožňuje, a špecifikujte časti s hrubými stenami, kde rúra musí premostiť širokú horúcu zónu bez medziľahlej podpory.
Nad približne 1150 °C sa dominantným spôsobom starnutia stáva skôr devitrifikácia ako pokles. Povrchová kontaminácia – odtlačky prstov, alkalický prach, zvyšky čistiacich prostriedkov, kontakt s určitými žiaruvzdornými cementmi – katalyzuje tvorbu cristobalitu a cristobalit rastie ako nepriehľadné biele škvrny, ktoré sa nakoniec odlupujú. Manipulácia s čistými rukavicami a skladovanie skúmaviek s uzáverom nie je náročné; priamo predlžuje životnosť.
Pevné látky sa správajú inak ako tenké steny. Pevná kremenná tyč používaná ako podpera alebo prípravok má väčšiu tepelnú hmotu a zahrieva sa pomalšie, čo znižuje gradient naprieč dielom, ale zvyšuje trest za zle kontrolovanú rampu. Kremenné platne a kotúče používané ako okienka, usmerňovače alebo nosiče plátkov sú zvyčajne obmedzené skôr rovinnosťou než silou, takže bod napätia sa stáva prevádzkovým stropom: platňa, ktorá musí zostať plochá, by sa pri dlhých držaniach nemala spúšťať nad približne 1075 °C.
Pre diely, ktoré musia dodržiavať prísne tolerancie, sa bežne špecifikuje presne brúsený kremeň s ohľadom na históriu teplôt, pretože brúsenie dielu a jeho následné zahriatie môže uvoľniť napätie, ktoré bolo zablokované počas výroby. Dodávateľ, ktorý pozná zamýšľanú prevádzkovú teplotu, zvyčajne odporučí pred konečným brúsením krok žíhania.
Tégliky sú jedinou aplikáciou, kde prevádzková teplota skutočne presahuje bod topenia. Pri raste Czochralského kryštálov sa kremíková tavenina pohybuje okolo 1420 až 1450 °C a vnútorná stena téglika, ktorá je v kontakte s touto taveninou, je ešte teplejšia. Vonkajšia stena sa dotýka grafitového susceptora, ktorý má teplotu vyššiu ako 1400 °C. Na niekoľko stoviek hodín je kremenná stena najhorúcejšou štruktúrnou keramikou v stroji.
Polovodičový kremenný téglik na rast Czochralského kryštálu Kremenný téglik s vysokou čistotou s obsahom SiO2 nad 99,998 % a veľkosťou 14–28 palcov, relevantné tam, kde obmedzuje životnosť Czochralského kontakt s taveninou a progresia cristobalitu. Zobraziť produkt → Pri týchto teplotách je stena nad bodom deformácie o niekoľko stoviek stupňov a deformuje sa. To je akceptované, pretože téglik je navrhnutý ako spotrebný materiál so známym servisným okienkom. Priemysel namiesto toho riadi postup: vnútorný povrch sa pomaly premieňa na cristobalit, konvertovaná vrstva vytvára častice a mechanická pevnosť steny klesá, keď sa premena prehlbuje. Koniec života je vyhlásený dlho predtým, ako sa niečo blíži k topeniu.
Tégliky elektronickej kvality sú postavené vo vrstvách presne z tohto dôvodu. Vnútorná vrstva s vysokou čistotou chráni taveninu pred kontamináciou, medzivrstva obsahujúca bubliny poskytuje tepelnú izoláciu a štrukturálnu odolnosť a vonkajšia vrstva poskytuje mechanickú pevnosť voči susceptoru. Fotovoltaické tégliky sa riadia rovnakou logikou s kratším pracovným cyklom, kde na cene za kilogram kremíka záleží viac ako na posledných niekoľkých percentách životnosti.
Pri nákupe sa otázky, ktoré predpovedajú výkon, netýkajú bodu topenia kremeňa. Týkajú sa distribúcie bublín, čistoty vnútorného povrchu, tolerancie hrúbky steny a špecifikovanej tepelnej histórie, ktorú téglik už videl počas výroby. Veľkoobchodník alebo distribútor, ktorý manipuluje s veľkými objemami, bude zvyčajne dodržiavať užšiu toleranciu steny ako bežný obchodník, pretože prevádzkovatelia pecí indexujú svoju geometriu susceptora podľa tejto tolerancie.
Časti z optického kremeňa pridávajú druhé obmedzenie, ktoré väčšina tepelných častí nemá: čokoľvek sa stane s krivkou prenosu po zahriatí časti. Okno, ktoré prežije teplotu, ale stratí priepustnosť hlbokého UV žiarenia, je chybnou špecifikáciou.
Optické kremenné sklo pre vzdialené UV žiarenie JGS1 Kremenné sklo JGS1 prepúšťa od 185 do 250 nm bez absorpcie a je dôležité, keď priepustnosť hlbokého UV žiarenia musí prežiť vystavenie vysokej teplote. Zobraziť produkt → Optický kremeň pre ďaleké UV žiarenie má vysokú kvalitu OH, prenáša hlboko pod 250 nm, ale s viskozitou ovplyvnenou rovnakým obsahom hydroxylových skupín. Kremeň triedy UV je umiestnený v strede a kremeň triedy infračerveného žiarenia má zámerne nízky obsah OH, takže absorpčný pás blízko 2,7 mikrometra zostáva mimo pracovného rozsahu. Každá trieda má v podstate rovnakú teplotu topenia; každá sa správa inak, keď lampa dosiahne 800 °C.
Pre optické časti sú dôležité dva tepelné efekty. Prvým je dvojlom napätia: okno upnuté medzi horúcu prírubu a studený rám vytvára gradient a výsledné napätie mení polarizáciu. Druhý je trvalejší – dlhodobé vystavenie vysokej teplote v kombinácii s UV tokom môže materiál zhutniť alebo osoliť, čím sa prenos počas kampane pomaly posunie. Ani jedno nie je problémom topenia a ani jeden sa neprejaví, ak kupujúci požaduje iba bod topenia.
Väčšina kremeňa na svete sa nikdy nepriblíži k svojmu limitu. Infračervená vykurovacia trubica z uhlíkových vlákien drží vlákno okolo 1100 °C vo vnútri obalu, ktorý beží oveľa chladnejšie, a úlohou obalu je skôr prenos a mechanická ochrana než tepelná odolnosť. Často sa tam uprednostňuje mliečny alebo nepriehľadný kremeň, pretože rozptyľuje emisiu a skrýva vlákno, aj keď je jeho priepustnosť nižšia ako pri čírom materiáli.
Laboratórny kremenný tovar je ten istý príbeh s iným zvratom. Kremenná digesčná trubica pracujúca pri 250 °C s horúcou kyselinou sa ani zďaleka nepribližuje žiadnemu teplotnému limitu; jeho nepriateľom je tepelný šok pri oplachovaní a manipulácii, plus napadnutie kyselinou fluorovodíkovou alebo horúcou koncentrovanou zásadou. Kremenné kadičky, kyvety a odparovacie misky zlyhávajú pri manipulácii a chémii oveľa častejšie ako pri teplote.
To robí bod tavenia kremeňa v týchto produktových radách takmer irelevantným – a vďaka tomu je konzistencia dodávky, tolerancia steny a povrchová úprava veci, o ktorých sa oplatí rokovať. Pre distribútora alebo veľkoobchodníka s laboratórnymi potrebami je praktickou hodnotou výrobcu, ktorý zverejňuje údaje o triede bublín a OH, to, že sa po prvom umytí vráti popraskaných menej jednotiek.
Všetko nižšie predpokladá priehľadný tavený kremeň bežnej komerčnej kvality. Sú to kontroly, ktoré zabraňujú väčšine predčasných zlyhaní, o ktorých sa diskutuje v prichádzajúcich dopytoch.
Pridanie týchto šiestich kontrol do špecifikácie nestojí takmer nič vo fáze kreslenia a môže pridať mesiace kampane pece. Najrýchlejšie sa spláca rozstup podpier, pretože ide skôr o zmenu geometrie ako o zmenu materiálu.
Kryštalický kremeň sa topí medzi približne 1670 °C a 1713 °C, čo je asi 3040 °F až 3115 °F. Rozsah existuje, pretože rôzne kryštalické formy Si02 sa konvertujú a topia pri mierne odlišných teplotách. Tavené kremenné sklo nemá skutočnú teplotu topenia; mäkne okolo 1665 °C a nad to postupne tečie.
Zmäkčuje. Pretože tavený kremeň je amorfný, prechádza cez rozsah viskozity, a nie cez líniu topenia. Preto sa kremenná trubica môže ohnúť pri 2000 °C, vtiahnuť do kapiláry pri podobných teplotách a stále udržať zaťaženie pri 1100 °C.
Nie je spoľahlivo vo vzduchu. Štandardné transparentné triedy sú dimenzované na približne 1100 °C až 1200 °C nepretržite, s krátkymi výchylkami vyššie. Nepriehľadné a niektoré špeciálne triedy tolerujú viac, ale limit je klesanie a devitrifikácia, nie topenie. Pre trvalú prevádzku nad 1200 °C sa zvyčajne musí zmeniť aj konštrukcia podpery a atmosféra.
To je devitrifikácia: amorfný oxid kremičitý prechádzajúci na cristobalit, zvyčajne začínajúci na kontaminovanom mieste alebo na bubline. Urýchľuje sa alkáliami, manipuláciou so zvyškami a vyššou teplotou. Akonáhle sa vytvorí náplasť, má tendenciu rásť a nakoniec sa odlupuje.
Len okrajovo, ale mení viskozitu, a preto sa citeľne prepadáva. Druhy s nízkym obsahom OH lepšie držia tvar pri dlhých držaniach za tepla, zatiaľ čo triedy s vysokým obsahom OH sa ľahšie opracujú a prepúšťajú ďalej do hlbokého UV žiarenia.
Chemicky áno, štruktúrne nie. Kremeň je kryštalický Si02; tavený oxid kremičitý alebo kremenné sklo je rovnaké zloženie v amorfnom stave, vyrobené roztavením a rýchlym ochladením. Takmer každé priehľadné kremenné okienko, trubica a téglik v priemyselnom použití má sklenenú formu.
Pre štandardný priehľadný materiál na vzduchu plánujte 1100 °C nepretržite a až asi 1300 °C pre krátke výlety s dobrou oporou a čistým povrchom. Nízke stupne OH a hrubšie steny tieto čísla mierne posúvajú, ale nemenia rádovú veľkosť.
Uveďte maximálnu teplotu, nepretržitú teplotu, čas zotrvania, atmosféru, geometriu podpery alebo upnutia a akúkoľvek požiadavku na optický prenos. Týchto päť odpovedí určuje triedu, úroveň OH a hrúbku steny oveľa viac ako bod topenia a umožňujú dodávateľovi citovať diel, ktorý bude na konci kampane stále v jednom kuse.
Ak sa projekt pohybuje kdekoľvek medzi 1000 °C a 1300 °C, zmysluplným ďalším krokom je porovnať zamýšľanú daň so skutočnými stránkami produktu a nie so všeobecnou tabuľkou materiálov. Dva najužitočnejšie východiskové body sú rad rúr, kde hrúbka steny a úroveň OH všetko riadia, a triedy s nízkym obsahom OH, kde je rozmerová stabilita pri teplote úplným bodom.
Referencie produktov pre vysokoteplotné zaťaženie
Výrobca pracujúci na základe vlastných údajov pece zvyčajne odpovie na otázku teploty odporúčaním stupňa, a nie jedným číslom, a to je odpoveď, ktorá stojí za to. Body topenia zriedka stratia kampaň pece; trubica, ktorá sa prehne o dva milimetre príliš ďaleko, alebo okno, ktoré sa zakalí pri nesprávnej vlnovej dĺžke, áno. Uveďte maximálnu teplotu, čas zdržania a atmosféru a číslo prestane byť maličkosťou a začne byť špecifikáciou.